fbpx

עברה כבר שנה + מאז אנו נמצאים ועובדים בקליניקה החדשה שלנו וזה הזמן להודות לך על כל הדברים הטובים שאנחנו חווים כאן. החלום לבנות לנו מקום חדש ומרווח על פי תכנון ומחשבה לווה אותנו מספר שנים עד שהחלטנו להוציאו לפועל. פגשנו אותך כאשר היה חלום, רצפה ותקרה. ליווית אותנו למן המחשבות הראשונות דרך כל שלבי התכנון והביצוע. פרשנו בפניך את הצרכים שלנו כקליניקה לטיפול בילדים ומשפחות ואת תרגמת זאת לתכניות, שרטוטים, מדידות, חומרים, עיצוב וכל מה שנדרש להקים פרויקט בסדר גודל כזה. היית קשובה מאד לצרכים הייחודיים שלנו וליווית אותנו צעד צעד, גם כאשר שינינו קונספציות ללא התראה מוקדמת, ועבדת עם המון סבלנות, רגישות ומקצועיות ללא פשרות. אנו מקבלים תגובות מצוינות מן הלקוחות שלנו ואנשי הצוות מדגישים יום יום עד כמה המקום נבנה בהקשבה ובאהבה. על כל שלבי הלווי שלך ועל יחסי האנוש ויחסי העבודה שנרקמו וכמון על התוצאה הנפלאה אנו מודים לך מקרב לב.

אז בתור מעצבת, שבא לה להשתגע בכל פרויקט, להביא למימוש את חלומות הלקוחות בשימוש בחומרים, טקסטורות וצבעים, הדרך הקלה ביותר להגיע לתוצאה מושלמת היא ביצירת הדמיה שכל כך קרובה למציאות, שעין בלתי מזויינת לא תבחין בהבדל. ימית - את חותרת לתמונה מושלמת - הקרובה ביותר למציאות, לכל אורך התהליך. את עומדת על כך שכל טקסטורה תיראה אמיתית, שהחוקים ל"תמונה נכונה" יחולו על כל תמונה ותמונה (גם אם לא חשבתי על זה בעצמי), יורדת לפרטים, נעימה ומקצועית. תענוג לעבוד איתך, ללמוד את רזי המקצוע ולהגשים חלומות. תודה!

את ימית הכרתי עקב אהבתה הגדולה לבעלי חיים. לאחר שנחשפתי לתיק העבודות שלה, הבנתי עד כמה מוכשרת הבחורה. לפני כשנה החלטתי לעצב מחדש את חדר הקבלה של המרפאה שלי בנס ציונה, וימית היתה הבחירה הטבעית מבחינתי. ימית, "מצויידת" בהמון סבלנות, רעיונות מקוריים, מקצועיות, כשרון, כשרון וכשרון, עיצבה את המקום בצורה מושלמת! לפני כ-3 חודשים פתחתי מרפאה נוספת בראשון לציון, ושם העמדתי בפני ימית אתגר גדול יותר. הצורך היה לעצב מרפאה שלמה, פרקטית לעבודה, זורמת, מוארת ומורכבת ממספר חדרים (חדר קבלה, חדר טיפולים, מספרה, חדר ניתוח, מחסן ועוד). מיותר לציין שהתוצאה שקיבלנו אחרי מלאכת המחשבת של ימית היתה טובה יותר ממה שיכולנו לחלום עליה… מומלצת, מומלצת, מומלצת (ומוכשרת).

הגענו אלייך עם תוכניות אדריכליות סופיות. מטרת ההתקשרות היתה הרצון שלנו ללמוד מטעויות העבר, אותן עשינו בבניית הבית הראשון שלנו, ולהצטייד בהדמיות בטרם מתחיל שלב הבנייה. רצינו לקבל כלי אשר ימחיש לנו את גודל הבית ואת מראה החללים הפנימיים, וכן לקבל רעיונות כיצד ייראה הבית מן החוץ ובאילו חומרים להשתמש. כבר בפגישת ההיכרות עמך התברר כי הגענו למקום הנכון! מעבר לניסיון המקצועי, וכמובן, הכשרון הבלתי נדלה הארת את עיננו לגבי בעיות וטעויות קריטיות בתכנון האדריכלי. ברגישות אין קץ פרסת בפנינו את הבעיות ואת האלטרנטיבות שעומדות על הפרק לראות עינייך. זיהית אצלנו את הקושי לשנות, ובייחוד את הקושי לדמיין, ומבלי שנתבקשת העלית את האלטרנטיבות על הנייר בצורת תכנית אדריכלית מפורטת. התאהבנו בתוכנית, בך, בכשרון, במחשבה, ביצירתיות ובירידה לפרטים הקטנים. ניחנת בחוש תכנון, ראייה הנדסית טכנית, טעם אישי, ומעל הכל רגישות והכרה בצרכי הלקוח. האתגר הגדול ביותר שהצבנו בפנייך היה תקציב מוגבל ביותר לעבודות הגמר, ופה גדולתך כבעלת מקצוע יוצאת דופן – יצרת עבורנו את מבוקשנו בעלויות נמוכות הרבה מן המצופה! מאושרים האנשים שייזכו ליהנות מפרי ידך הן בתחום התכנון האדריכלי, הן בתחום עיצוב הפנים וההדמיות, והן כאדם אשר נכנס לחייהם! אין כמוך, יישר כוח!

תהליך העבודה שלנו היה מאוד מקצועי ומפרה. השימוש בהדמיות ככלי לליווי תכנוני לצורך בחינת האלטרנטיבות השונות וקבלת ההחלטות לכיוון הרצוי הובילו לקבלת תוצאות ויזואליות מרהיבות, ששיקפו את טעמו וציפיותיו של הלקוח בתהליך קצר, ממוקד וענייני ללא קיצורי דרך. אין ספק שנמשיך לעבוד יחד.

פניתי לימית בעקבות המלצה מעמית למקצוע לצורך תכנון המרפאה הווטרינרית שלי בחנות במרכז מסחרי . גודל החנות היווה אתגר מאוד גדול מבחינה תכנונית, ולמרות זאת ימית הצליחה לתכנן את המרפאה בצורה מיטבית - חלוקה נכונה של החלל לחדרים תוך שימת דגש לפרטים הקטנים הנדרשים לעבודה השוטפת במרפאה כאשר הקו המנחה העיקרי היה סביבת עבודה ומרחב עבודה נוחים . ימית ליוותה את הפרויקט מרגע התכנון והשרטוט ועד סופו במקצועיות רבה , סבלנות רבה ועמדה בקשר רציף עם כל בעלי המקצוע השונים ובנתה לי מרפאה לתפארת ולשביעות רצוני ! ועל כך אני מודה לה מאוד.

דילוג לתוכן