שעות ייעוץ חד פעמיות

אם שיפוץ כללי נראה לכם כמו משימה גדולה מידי, אבל אתם יודעים שאתם רוצים שינוי ולא יודעים מהיכן להתחיל. בפגישת ייעוץ ממוקדת תוכלו לקבל הכוונה מלאה לביצוע.
נקיים פגישה אצלכם בבית במהלכה נעבור על חללי הבית עבורם נדרש הייעוץ, נדון בשינויים האפשריים – אופן העמדת הריהוט, תאורה, צבע ואביזרים – ובתום הפגישה יהיו בידיכם הנחיות לביצוע,  והמלצות לבעלי מקצוע וחנויות מתאימות אשר בעזרתם תוכלו לממש את התוכנית בכוחות עצמכם.

עלות שעת ייעוץ: 250 ₪ + מע"מ.

ליווי לרכישת נכס

רכישת נכס למגורים היא ככל הנראה אחד הצעדים המשמעותיים שתעשו בחייכם, אז אני מאמינה שתסכימו איתי שחשוב שתעשו אותו נכון ותפור בדיוק למידות שלכם. ישנם כל כך הרבה דברים שצריך לבחון וכל כך הרבה פרמטרים שצריכים להילקח בחשבון, במיוחד כאשר מדובר בנכס ישן.
אני בטוחה שאתם יודעים להגדיר מהם הצרכים הייחודיים של המשפחה שלכם ולספר בהתרגשות על איזה בית אתם חולמים, ועם המידע הזה אתם יוצאים למסע חיפוש אחר נכס מתאים לרכישה.
ייתכן מאוד שכבר ראיתם, ועוד תראו, נכסים שמקיימים פחות או יותר את רשימת הצרכים שלכם, אבל הם יהיו רחוקים שנות אור מהבית עליו אתם חולמים ופשוט תמשיכו הלאה.
תהליך החיפוש יכול להיות ארוך ומתיש, ובעיקר להעלות שאלות מהותיות רבות:

• האם ניתן להתאים את הנכס לצרכים הייחודיים שלכם ולהפוך אותו לבית שעליו אתם חולמים – פונקציונלית ועיצובית?
• מהם השינויים התכנוניים הנדרשים לשם כך?
• מהם היתרונות והחסרונות של הנכס, והשפעתם על בחירת נכס ספציפי מבין מספר נכסים פוטנציאליים?
• מהי ההשקעה הכספית המוערכת הנדרשת לשם התאמתו לצרכים שלכם?

מסלול זה מתאים לכם, אם אתם מעוניינים לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה – ליווי לסיור הנכסים העומדים על הפרק לרכישה, וייעוץ מקצועי במהלכו תקבלו מענה על כל השאלות, ותדעו בדיוק מהן האפשרויות העומדות בפניכם. כך, תוכלו לעשות בחירה מושכלת ומתאימה עבורכם.

טרם הפגישה לסיור תשלחו אליי את תכניות הנכסים הפוטנציאליים, כדי שאוכל ללמוד ולהבין את מבנה הנכס היטב ולתת לכם את הייעוץ המקצועי ביותר. בשלב הבא נפגש לסיור משותף בנכסים המועמדים לרכישה, על מנת שאוכל להתרשם מהם ולהעריך את מצבם הקיים. בתום הסיור נמשיך את פגישתנו בבית קפה סמוך, ואציג בפניכם את האפשרויות התכנוניות שייתנו מענה לצרכים ולרצונות שלכם, ואף נבנה טבלה המפרטת את השינויים התכנוניים והעיצוביים והערכה של ההוצאה הכספית הכרוכה בשינויים אלה. במסגרת הליווי, אעמוד לרשותכם לייעוץ טלפוני עד לרכישת הנכס המתאים. 

עלות פגישת ייעוץ בת כשעתיים + סיור בנכס אחד:  1200 ₪  + מע"מ.
עלות פגישת ייעוץ בת כשעתיים וחצי + סיור ב-2 נכסים:  1600 ₪  + מע"מ.
עלות פגישת ייעוץ בת כ-3 שעות  + סיור ב-3 נכסים:  2000 ₪ + מע"מ.

הום סטייג'ינג – השבחת נכס

משביחים! מוכרים!
מכירת נכס  יכולה להיות מאוד מאתגרת, בעיקר אם הנכס מיושן ולא עבר שדרוג או שיפוץ כללי זמן ממושך. כל נכס סופו להימכר, אבל השאלה הגדולה היא כמה זמן ייקח לו להימכר? והשאלה הגדולה עוד יותר היא בכמה כסף?

השבחת נכס הינה שדרוג קוסמטי תוך שאיפה למינימום עבודה במינימום עלויות במקסימום תוצאות, ומתאימה למעוניינים לזרז את תהליך המכירה ובמחיר מקסימלי.
סביבת המגורים שלנו משפיעה עלינו ולהיפך. אנחנו מארגנים ומעצבים את הבית שלנו לפי טעמנו האישי, ואנחנו מורגלים היטב לאווירה, לאנרגיה, ואפילו לריחות של הבית שלנו, אבל איך כל אלה משפיעים על אנשים זרים שנכנסים אלינו הביתה? איזה רגש מעורר בהם הבית שלנו?
לאווירה ולאנרגיה בחלל יש תפקיד מרכזי, וכל אדם מגיב אחרת.
הבית שלכם חייב להיות מרוהט ומאובזר בצורה מאוזנת ובמידה הנכונה על מנת להשרות אווירה נעימה ומזמינה.
רושם ראשוני קובע!

תחילה נקיים פגישת תכנון בת 3 שעות אצלכם בבית במהלכה נעבור על כל חדרי הבית, ונגדיר בדיוק מהם השינויים שצריך לבצע בכל אחד ואחד מהחללים. נדון בשינויים האפשריים, נקבל החלטות ונגבש תכנית לביצוע. בתום הפגישה נסכם את מכלול העבודות והרכישות שיש לבצע בהתאם למסגרת התקציב שלכם, ואשאיר לכם הנחיות נוספות להמשך.
בשלב הבא נצא יחד ליום רכישות מרוכז בן 5 שעות של פריטי ריהוט, תאורה ואביזרים בהתאם לתוכנית שגיבשנו בפגישתנו הקודמת.
במהלך ביצוע העבודות אני אגיע לפיקוח על מנת לוודא שהעבודות מתבצעות היטב ובקצב הרצוי. (צריך כבר למכור את הבית, לא??)
לאחר שיסתיימו העבודות וכל הפריטים אותם רכשנו יהיו ברשותנו, נקיים פגישה מסכמת (יחד עם הנדימן כשרוני) במהלכה נתקין, נארגן ונלביש את הבית.

עלות ייעוץ וליווי להשבחת נכס:    3,900 ₪ + מע"מ.

תכנון ועיצוב פנים

תהליך מלא של תכנון ועיצוב פנים הכולל את כל התוכניות והליווי המקצועי הנדרש. מסלול זה מתאים לכם אם אתם:
רוכשי דירות/בתים פרטיים מיד שנייה ומעוניינים בתכנון ועיצוב מחודש, מקיף ומותאם לצרכים שלכם.
בעלי דירות/בתים פרטיים אשר בעקבות שינוי סטטוס/ מצב רפואי נזקקים לשדרוג הקיים והתאמתו לצרכים חדשים, לרבות הנגשה לנכים.

תחילה נקיים פגישת היכרות, לרוב בחלל אותו יש לתכנן ולעצב. המפתח להצלחה טמון בעבודה משותפת ביני לביניכם, ובשל אופייה הממושך יחסית של העבודה, ישנה חשיבות רבה לחיבור בינינו ברמה האישית ולשפה המשותפת. כל פרויקט נפתח בשלב של גיבוש פרוגרמה תכנונית. הפרוגרמה הינה "רשימת מכולת" המפרטת את כלל הצרכים והרצונות שלכם, ומהווה בסיס לתכנון האדריכלי של הבית שלכם. במקביל, נגבש יחד את הסגנון העיצובי האישי שלכם אשר יעניק לבית את האווירה הרצויה. לאחר הבנת כלל מרכיבי הפרויקט, מבחינה פונקציונלית ומבחינה עיצובית, אכין עבורכם מספר חלופות תכנוניות אפשריות אשר מתוכן תבחרו את התוכנית המועדפת עליכם. לאחר שבחרתם את החלופה התכנונית המועדפת עליכם, אפיק הדמיה תלת מימדית שתספק לכם המחשה ברורה של התכנון והעיצוב ותעניק לכם וודאות מוחלטת ביחס לתוצאה הסופית. לאחר גיבוש התכנית הסופית מגיע שלב הכנת סט תכניות עבודה וכתב כמויות, שיסייעו לנו באומדן עלויות הפרויקט ובבחירת הקבלן. במהלך ביצוע העבודות בפועל ובהתאם להתקדמות הפרויקט, נפגש למספר סבבי רכישות של ריצופים, חיפויים, כלים סניטריים, ריהוט, גופי תאורה, טקסטיל ושאר אקססוריז. על מנת לוודא שהפרויקט מבוצע נכון ומדויק בהתאם לתוכניות, אגיע לליווי ופיקוח במספר שלבי מפתח במהלך העבודה. לאחר סיום כלל העבודות, נפגש לפגישת סיכום ופרידה.

* שלבי העבודה מתייחסים לליווי מקצועי בתהליך שיפוץ מלא ו/או חלקי.

כאן תוכלו להתרשם מפרויקט לדוגמא – תהליך ליווי מלא של תכנון ועיצוב פנים של דירת גן בנס ציונה.