fbpx

סיפורו של מטבח - מאיפיון לביצוע!

זו ממש לא קלישאה שהמטבח הוא לב ליבו של הבית. המטבח הינו מרכז הפעילות בבית, ומתפקד כמקום עבודה, מפגש ואירוח.
בשל תפקידו המרכזי בחיי היומיום שלנו ובשל העובדה שאנו מחליפים מטבח בממוצע אחת ל-15 שנה! ובעלויות די גבוהות, ישנה חשיבות מכרעת לתכנון נכון ויעיל אשר יענה על הצרכים האישיים שלכם, יתאים לסגנון חייכם ויספק לכם שנים רבות של שימוש נוח, מהנה ומספק.

אולמות תצוגות המטבחים מתהדרים במטבחים מעוצבים המיוצרים מהחומרים החדשניים ביותר ומאובזרים בפתרונות הפרזול המתקדמים ביותר, אבל מול כל השפע הזה מאיפה בכלל מתחילים ואיך בוחרים את המתאים ביותר עבורנו?  

• איזו תצורת מטבח תשיג ניצול אופטימלי של שטח המטבח שלנו?
• מהם השינויים התכנוניים הנדרשים לשם כך?
• מהם היתרונות והחסרונות של כל פתרונות הפרזול המוצעים לנו, עד כמה הם נחוצים לנו ומהי השפעתם עבורנו על יעילות ואיכות השימוש במטבח?
• איזה חומרים באמת מתאימים לצרכים שלנו?
• כיצד נכון עבורנו למקם כל פונקציה – כיור, תנור, מקרר, בכדי להשיג תנועה נוחה ויעילה במטבח?
• תמיד חלמנו על אי במטבח – כן או לא?

שקופית קודמת
שקופית הבאה

נקודת הפתיחה לתכנון מטבח פונציונלי, יעיל ונוח הינה איפיון קפדני ומדויק של שגרת חייכם סביב המטבח, והגדרה של מכלול הצרכים והרצונות שלכם אשר יכתיבו את מבנה המטבח, את התכנון הפנימי שלו וכמובן את עיצובו החיצוני.
בבואנו לשדרג או לתכנן מטבח חדש ישנם נתונים טכניים רבים ופרמטרים נוספים אודות הרגלי החיים שלכם בהם אנו צריכים להתחשב – מידות ומבנה חלל המטבח, מידות הפתחים בחלל, מיקום תשתיות קיימות, כגון: נקודות מים, נקודות גז ונקודות חשמל, מידות מכשירי החשמל השונים אשר ברשותכם, סגנון החיים שלכם, הרגלי הבישול והאכילה, הרגלי הקניות ועוד.

לאחר הגדרת צרכיכם האישיים ואיסוף כל הנתונים הרלוונטיים אפשר להתחיל לעשות סדר בבלאגן ולגשת למלאכת תכנון המטבח, ובסיומה כל שנותר לעשות הוא לבחור את חומרי הגמר המתאימים לאורח חייכם, וכמובן, לסגנון העיצובי הקולע לטעמכם האישי.

איך מתכננים מטבח וכמה זה עולה?

MTL-BOARD-2

01. פגישת איפיון מעמיקה

פגישה במהלכה נגדיר את מכלול הצרכים והרצונות הייחודיים שלכם בהתאם לסגנון החיים שלכם סביב המטבח, את ההעדפות שלכם, וכמובן את הסגנון העיצובי המועדף עליכם. שיטת העבודה שלי מתבססת על שאלון מפורט עד לפרט הקטן ביותר בתכולת המטבח שלכם כדי שלא נשכח דבר. כמו כן, אבצע מדידה של חלל המטבח תוך התייחסות לפתחים ומיקומי תשתיות המים והחשמל. מכלול הנתונים הזה מהווה את הבסיס לסקיצות התכנוניות והעיצוביות שאציג בפניכם בפגישה הבאה.

02. סקיצות תכנוניות

פגישה להצגת חלופות תכנוניות אפשריות למטבח שלכם. את הפגישה הבאה נקיים במרכז תכנון וחומרים, על מנת שתוכלו לחוות ולהתרשם ממגוון החומרים ופתרונות הפרזול הקיימים. במהלך פגישה זו, אציג בפניכם סקיצות תכנוניות של המטבח שלכם, נדון באפשרויות העומדות בפנינו, ומתוכן אתם תבחרו את תכנון המטבח המועדף עליכם.

03. סט תוכניות מפורט

לאחר שתאשרו את התוכנית הסופית, אוכל להפיק סט תוכניות מלא ומפורט של המטבח - תוכניות נגרות מטבח, תכנית חשמל ותאורה, תכנית אינסטלציה, פריסת חיפויים ותוכנית שיש.

04. הדמיה תלת מימדית

בנוסף לסט התוכניות, אפיק עבורכם הדמיה תלת מימדית פוטוריאליסטית אשר תעניק לכם ודאות מוחלטת ביחס לתוצאה הסופית הצפויה.

05. בחירת חברת מטבחים/נגר

סט התוכניות המפורטות וההדמיה ישמשו אותנו לצורך קבלת הצעות מחיר. נקיים פגישות משותפות מול נגרים ו/או חברות מטבחים לבחירתכם, ובאופן הזה תוכלו לבצע סקר שוק ולקבל החלטה מושכלת.

06. יום רכישות משותף

לאחר שתוכניות המטבח ירדו לביצוע, ניפגש ליום רכישות משותף ובו נבחר חיפויים, שיש וכלים סניטריים מתאימים. סופו של תהליך יהיה ביום ההתקנה, בו אגיע לוודא שהכל תקין ובוצע כשורה לשביעות רצונכם.

07. יום התקנה

סופו של תהליך יהיה ביום ההתקנה, בו אגיע לוודא שהכל תקין ובוצע כשורה לשביעות רצונכם.

עלות הליווי המלא לתכנון ועיצוב מטבח הינה 8,500 + מע"מ

רוצים שאלווה אתכם בתהליך תכנון ועיצוב המטבח שלכם?

אפשר לדבר איתי בנייד 050-2320766 או להשאיר פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן