fbpx

אני מאמינה שהדרך לבית הנכון ביותר לכם, מתחילה בהקשבה לחלומות, לצרכים ולרצונות. כאלו שנאספו במשך שנים, כאלו שניתן להתחיל ולהגשים עוד היום.
לכל אחד אופי משלו, צרכים משתנים וטעם ייחודי בעיצוב. וכך, גם הבית שלכם  – יחיד מסוגו, ועליו להיות מתוכנן ומעוצב בדיוק עבורכם.

תהליך מלא של תכנון ועיצוב פנים הכולל את כל התוכניות והליווי המקצועי הנדרש מתאים לכם אם אתם:
• רוכשי דירות/בתים פרטיים מיד שנייה ומעוניינים בתכנון ועיצוב מחודש, מקיף ומותאם לצרכים שלכם.
• בעלי דירות/בתים פרטיים אשר בעקבות שינוי סטטוס/מצב רפואי נזקקים לשדרוג הקיים והתאמתו לצרכים חדשים, לרבות הנגשה לנכים.
• בעלי עסק המעוניינים בתכנון ועיצוב מותאם לחזון העסק.
• רופאים וטרינרים המעוניינים בתכנון ועיצוב מרפאה ו/או שדרוג מרפאה קיימת.

לאורך כל הדרך אהיה לצידכם ואלווה אתכם בכל שלבי העבודה הנדרשים המפורטים להלן:

פגישת היכרות

תחילה נקיים פגישת היכרות ראשונית, לרוב בחלל אותו יש לתכנן ולעצב. במהלך הפגישה אכיר אתכם, אתרשם מהפרויקט, ואציג בפניכם את עצמי ואת שיטת העבודה שלי. המפתח להצלחה טמון בעבודה משותפת ביני לביניכם, ובשל אופייה הממושך יחסית של העבודה, ישנה חשיבות רבה לחיבור בינינו ברמה האישית ולשפה המשותפת. בהתבסס על מרכיבי הפרויקט, אשלח אליכם הצעת מחיר מפורטת לתהליך מלא של תכנון ועיצוב פנים הכולל את כל התוכניות והליווי המקצועי הנדרש.

גיבוש פרוגרמה תכנונית

כל פרויקט נפתח בשלב של גיבוש פרוגרמה תכנונית. הפרוגרמה הינה "רשימת מכולת" המפרטת את כלל הצרכים והרצונות שלכם, ומהווה בסיס לתכנון האדריכלי של הבית שלכם. במקביל, נגבש יחד את הסגנון העיצובי האישי שלכם אשר יעניק לבית את האווירה הרצויה.

סקיצות ראשוניות

לאחר הבנת כלל מרכיבי הפרויקט, מבחינה פונקציונלית ומבחינה עיצובית, אכין עבורכם מספר חלופות תכנוניות אפשריות לארגון החלל אשר מתוכן תבחרו את התוכנית המועדפת עליכם.

הדמיות תלת מימד

לאחר שבחרתם את החלופה התכנונית המועדפת עליכם, אפיק הדמיה תלת מימדית שתספק לכם המחשה ברורה של התכנון והעיצוב ותעניק לכם וודאות מוחלטת ביחס לתוצאה הסופית.

סט תוכניות עבודה

לאחר גיבוש התכנית הסופית מגיע שלב הכנת סט תכניות עבודה וכתב כמויות, שיסייעו לנו באומדן עלויות הפרויקט ובבחירת הקבלן.

ביצוע רכישות

במהלך ביצוע העבודות בפועל ובהתאם להתקדמות הפרויקט אלווה אתכם בבחירת חומרי הגמר, הריצופים, החיפויים, הכלים הסניטריים, הריהוט, גופי התאורה, הטקסטיל ושאר אקססוריז.

ליווי ופיקוח

בשלב הביצוע אגיע ללוות ולפקח על העבודות בשטח במספר שלבי מפתח של העבודה, על מנת לוודא שהפרויקט מבוצע נכון ומדויק בהתאם לתוכניות. לאחר סיום כלל העבודות, נפגש לפגישת סיכום לארכון וסידור החלל.

* שלבי העבודה מתייחסים לליווי מקצועי בתהליך שיפוץ מלא ו/או חלקי.

מי אני?

נעים מאוד,
שמי ארויה ימית, הנדסאית אדריכלות, מעצבת פנים  ואמנית תלת מימד.
אני עוסקת בתכנון ועיצוב פנים של דירות ובתים פרטיים, ובנוסף מספקת שירותי הדמיה לעוסקים השונים בענף הבנייה.
אני מאמינה בתכנון פונקציונלי ופרקטי לצד עיצוב קפדני מבלי להתפשר על איכות.
בעבודתי, אני משלבת את מיטב כישוריי האדריכליים ואת יכולותיי בתחום ההדמיה לפיצוח אתגרים תכנוניים ועיצוביים, ולמציאת פתרונות יצירתיים וייחודיים מותאמים אישית.

כל פרויקט נפתח ומתנהל בדיאלוג פתוח, וביחד עם לקוחותיי בסבלנות ובקשב רב אני מתכננת ומעצבת חללי מחייה מותאמים בדיוק לטעמם, צרכיהם ורצונותיהם.

אשמח להכיר אתכם!

אפשר לדבר איתי בנייד 050-2320766 או להשאיר פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן