תהליך העבודה

 
בין אם מדובר במטבח חדש לחלוטין ובין אם בשדרוג מטבח קיים – ניתן להשיג את אותה תוצאה מושלמת, עליה אתם חולמים, בתהליך יעיל, מהנה ותוך חסכון משמעותי בזמן, וכמובן בכסף. במספר צעדים פשוטים ובשיתוף פעולה מלא אתכם, ניתן להגיע לתוצאה אופטימלית – עיצובית ופונקציונלית.

פגישת היכרות

ראשית, נקיים פגישה ראשונית, לרוב, בחלל המטבח אותו יש לתכנן ולעצב. בפגישה זו נקיים שיחה מעמיקה על אופן התנהלותכם בחיי היומיום במטבח, נברר מהם הצרכים הייחודיים לכם ונבין מהו סגנון העיצוב הקולע לטעמכם.

ביצוע מדידות

אנו נגיע ונבצע את כלל המדידות הנדרשות לנו לצורך תחילת מלאכת התכנון של המטבח שלכם.

סקיצות – חלופות תכנוניות

לאחר הבנה של כל הצרכים הפונקציונליים שלכם ושל הסגנון הקולע לטעמכם האישי, נכין עבורכם מספר סקיצות אפשריות לתכנון אשר מתוכן תבחר הסקיצה המועדפת.

סיור במרכז תכנון

לאחר בחירת חלופה תכנונית מועדפת, נקיים סיור במרכז תכנון שבו תחשפו להיצע גדול של אביזרי פרזול, שכלולים טכנולוגיים וספריית חומרים עשירה, אשר אותם נשלב בחוכמה בתכנון ועיצוב המטבח. סיור זה יעזור לנו ולכם לגבש את התכנון הסופי והמושלם עבורכם.

הדמיות תלת מימד

לאחר שתבחרו את החלופה התכנונית המועדפת עליכם, אנו נפיק הדמיה תלת מימדית על מנת לספק לכם המחשה ברורה יותר של התכנון. כך, תהיו בטוחים שקיבלתם החלטה נכונה ביחס לתכנון הסופי.

הפקת סט תוכניות

לאחר גיבוש תכנון סופי מבין כל חלופות התכנון, יופק סט תוכניות רלוונטיות, כגון: חזיתות, אינסטלציה, חשמל וכו'.

בחירת בעלי מקצוע

את המפרט הטכני של המטבח בשילוב סט התוכניות אנו נוציא למכרז בין בעלי המקצוע לשם קבלת הצעות מחיר. לאחר מכן, אתם תבחרו את בעל המקצוע ואת הצעת המחיר המתאימה לכם. כמובן שנשמח לתת לכם המלצה משלנו…

ביצוע התקנה

לפני שניפרד, נבדוק ונוודא שהעבודות בוצעו לשביעות רצונכם….והעיקר, תתחדשו!

פרויקטים

 
01

בית פרטי - תלמונד

מטבח זה תוכנן כחלק מפרויקט תכנון אדריכלי ועיצוב פנים של בית פרטי בישוב תלמונד. המטבח הקיים היה ישן ולא עדכני, ולא ענה כלל על הצרכים הפונקציונלים של המשפחה. המטבח החדש עוצב בסגנון מודרני עדכני – בחזיתות הארונות נעשה שימוש בחומרים חדישים המעניקים למטבח עמידות ומראה יוקרתי, בפנים הארונות שולבו פרזולים מיוחדים אשר אפשרו ניצול מקסימלי של ארונות המטבח ומכשירי החשמל הקטנים הוצנעו בארונות ליצירת מראה נקי ואסתטי.

02

דירת גן - נס ציונה

מטבח זה תוכנן כחלק מפרויקט תכנון אדריכלי ועיצוב פנים של דירת גן בנס ציונה. המטבח הקיים היה קטן, ישן ולא פונקציונלי. המטבח החדש תוכנן תוך שימת דגש מיוחד על הנגשה מלאה לנכים, ועוצב בסגנון מודרני ונקי. בחזיתות הארונות נעשה שימוש בעץ צבוע בגמר לכה שקופה ובמקום ידיות נעשה שימוש בטכנולוגית תנועה המאפשרת פתיחה בלחיצה (טיפ-און), בפנים הארונות שולבו פרזולים מיוחדים לניצול מקסימלי של ארונות המטבח.
אי המטבח תוכנן ועוצב כרהיט ייחודי המאכלס בתוכו אקווריום ענק, בשל מצוקת מקום בדירה. האי משמש כחוצץ דקורטיבי בין הסלון למטבח, ומצידו הפנימי מתפקד כדלפק ישיבה.

03

מטבח מודרני - דירה בירושלים

מטבח זה תוכנן כחלק מפרויקט תכנון נגרות מלא בדירה בירושלים עבור משפחה חרדית צעירה. המטבח הקיים היה קטן, מיושן ולא תאם כלל את צרכי המשפחה.
המטבח החדש תוכנן כשני מטבחים נפרדים – מטבח בשרי ומטבח חלבי, וביניהם דלפק המשמש לאכילה וכמשטח עבודה נוסף, וזאת בשל הצורך בשטחי אחסון גדולים ובמשטחי עבודה נכבדים.
המטבח עוצב בסגנון מודרני ונקי. בחזיתות הארונות נעשה שימוש בדלתות בציפוי פורמייקה וידיות אינטגרליות, ובפנים הארונות שולבו פרזולים מיוחדים לניצול מקסימלי של ארונות המטבח.

אשמח ללוות אתכם בתהליך תכנון ועיצוב המטבח המושלם שלכם

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר התקשרו לנייד 050-2320766 או מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם האפשרי

10 + 1 =