קצת עליי..

שמי ארויה ימית, ואני הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים, בוגרת המכללה למנהל, וכן מתמחה בהפקת הדמיות תלת מימד – עולם מופלא אשר במהלך לימודי האדריכלות נחשפתי אליו ונסחפתי לתוכו. מתוך שאיפה להפיק עבודות ברמה הגבוהה ביותר, עברתי השתלמות מקצועית באיטליה באקדמיה מובילה בתחום זה – "SOA ACADEMY".
במסגרת לימודים אלו, עברתי את מבחן ההסמכה הרשמי מטעם "CHAOSGROUP" לשימוש במנוע הרינדור VRAY, המהווה את ההסמכה הגבוהה ביותר בתחום ההדמיות הממוחשבות.

את סטודיו 'ימיתא' הקמתי בשנת 2011 מתוך חלום לספק סביבת מגורים מדויקת, נינוחה ופרקטית, לכל אלו המבקשים להרגיש בבית, החל מהרגע הראשון.
לאורך השנים ביצעתי פרויקטים בבנייה פרטית, בנייה רוויה, בתים חדשים ובתים משתפצים.
לכל אלו הבאתי תוצאות אופטימליות ורמת דיוק מוקפדת, הודות לכישוריי האדריכליים והשכלתי בתחום ההדמיה התלת מימדית.
אדריכלות ועיצוב, שנעשים כראוי, הינם המפתח לסביבת מגורים או עבודה אשר נוצרה במיוחד עבורכם.

למה אני עושה את זה?

בראש ובראשונה, אהבה בוערת למקצוע – יצירה של חללי מחייה נוחים ומזמינים, וכמובן יפים, היא חוויה מאתגרת ומרתקת. החומרים, הצבעים והאביזרים השונים המתכנסים יחדיו בהרמוניה מושלמת והופכים לחלום שמתגשם, הם הכוח המניע אותי.

מעבר לכך, האתגר והפתרון.  כל פרויקט הינו ייחודי – המגבלות הפיזיות הקיימות אל מול הצרכים, החלומות והרצונות מציבים אתגרים תכנוניים. המרדף אחר הפתרון האולטימטיבי תוך חתירה לשלמות, חשיבה מחוץ לקופסא וירידה קטנונית לפרטים שמייצרים תוצאות עילאיות, הם הנצחון שלי.

סיבה נוספת היא אתם! הסיפוק, ההנאה והאושר הגדול שאתם מסבים לי בכך שאתם מאפשרים לי לעצב את מרחב המגורים שלכם ולהשאיר בו את חותמי.

 

למי אני מתאימה?

הבית שלנו משרת אותנו בהמון מובנים, וככזה יש לו השפעה משמעותית על שגרת חיינו ואיכותם. אני מאמינה שבית המתוכנן נכון ובחוכמה, וכמובן מעוצב, יפה ואסתטי, יכול לעורר בתוכנו רגשות ותחושות רבות ולהקנות אווירה נעימה וביתית.

אם אתם חושבים כמוני, ורוצים ליהנות משגרת חיים איכותית ונעימה בביתכם, ובנוסף לכך אתם מחפשים:
– גב מקצועי בקבלת החלטות בכל שלב בתהליך ובכל עניין.
– להימנע מהתמודדות מול בעלי המקצוע השונים בסגירת הסכמים ובמהלך העבודה.
– לחסוך זמן יקר שהולך לאיבוד בשל תכנון לקוי של שלבי העבודה, התלבטויות בנוגע לרכישות, וכן בעת הצורך לפקח על התקדמות העבודה.
– לחסוך בעלויות הפרויקט.

אז נראה לי שאנחנו מתאימים.

 

למה איתי?

מתוך רצון להבטיח שיתוף פעולה איכותי, תהליך פורה ומהנה, ובסופו של דבר, תוצאה מוצלחת לשביעות רצונם, אלו העקרונות המנחים אותי בכל פרויקט:
– זמנכם יקר לכם. גם לי. אני כאן על מנת לוודא, כי כל שלב בתהליך התכנון והעיצוב, מבוצע בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו מראש.
– אדריכלות היא אמנות לכל דבר, בה מרוכזים דמיון, מעוף ורעיונות בלתי שגרתיים. יחד עם התאמת התכנון לצרכיכם ולטעמכם, ניצור בית ייחודי, עם אמירה אישית מאד.
– במהלך הפרויקט אעמוד לרשותכם בזמינות גבוהה, בגישה ישירה ובזמני תגובה מהירים בכל אמצעי התקשורת הקיימים על מנת להעניק תגובה מיידית ויעילה.
– כלים טכנולוגים מתקדמים ומתעדכנים באופן שוטף יאפשרו לי לספק לכם רמת דיוק גבוהה ויכולת להבין כיצד יראה וירגיש ביתכם החדש.

על מנת לספק תוצאות אופטימליות, עבודתי מתבססת על הערכים הבאים:
הגינות – בעולם רווי אינטרסים (ולא מעט מזומנים), אני מגישה גישה קצת שונה – התמקדות בלקוח, ואפס סבלנות להטיות שאינן מקצועיות.
אחריות – אני לוקחת אחריות על כל שלבי הפרויקט, מראשיתו ועד לסופו המוצלח. אני מציעה לכם ראש שקט, בעוד אני אנהל את כל הגורמים המעורבים וכל אותן הפתעות העתידות לקרות בדרך.
אכפתיות – אכפתיות עבורי אינה רק סיומו המוצלח של הפרויקט – אלא תחושתכם לאורך הדרך כולה. נינוחות, ביטחון, שמחה, התרגשות וציפייה הן רק חלק מהתחושות החיוביות המצפות לנו, להן אני ערבה.
מקצועיות – עם תואר באדריכלות, הסמכה בתחום ההדמיה, ניסיון, פשטות מחשבה וחתירה לשלמות בכל אחד משלבי הפרויקט – תוצאות אופטימליות הן רק עניין של זמן.