שמי ארויה ימית, ואני הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים, בוגרת המכללה למנהל, וכן מתמחה בהפקת הדמיות תלת מימד – עולם מופלא אשר במהלך לימודי האדריכלות נחשפתי אליו ונסחפתי לתוכו. מתוך שאיפה להפיק עבודות ברמה הגבוהה ביותר, עברתי השתלמות מקצועית באיטליה באקדמיה מובילה בתחום זה – "SOA ACADEMY".
במסגרת לימודים אלו, עברתי את מבחן ההסמכה הרשמי מטעם "CHAOSGROUP" לשימוש במנוע הרינדור VRAY, המהווה את ההסמכה הגבוהה ביותר בתחום ההדמיות הממוחשבות.

את סטודיו 'ימיתא' הקמתי בשנת 2011 מתוך חלום לספק סביבת מגורים מדויקת, נינוחה ופרקטית, לכל אלו המבקשים להרגיש בבית, החל מהרגע הראשון.
לאורך השנים ביצעתי פרויקטים בבנייה פרטית, בנייה רוויה, בתים חדשים ובתים משתפצים.
לכל אלו הבאתי תוצאות אופטימליות ורמת דיוק מוקפדת, הודות לכישוריי האדריכליים והשכלתי בתחום ההדמיה התלת מימדית.
אדריכלות ועיצוב, שנעשים כראוי, הינם המפתח לסביבת מגורים או עבודה אשר נוצרה במיוחד עבורכם.
על מנת לספק תוצאות אופטימליות, עבודתי מתבססת על הערכים הבאים:

אכפתיות

אכפתיות עבורי אינה רק סיומו המוצלח של הפרויקט – אלא תחושתכם לאורך הדרך כולה. נינוחות, ביטחון, שמחה, התרגשות וציפייה הן רק חלק מהתחושות החיוביות המצפות לנו, להן אני ערבה.

מקצועיות

עם תואר באדריכלות, הסמכה בתחום ההדמיה, ניסיון, פשטות מחשבה וחתירה לשלמות בכל אחד משלבי הפרויקט – תוצאות אופטימליות הן רק עניין של זמן.

אחריות

אני לוקחת אחריות על כל שלבי הפרויקט, מראשיתו ועד לסופו המוצלח. אני מציעה לכם ראש שקט, בעוד אני אנהל את כל הגורמים המעורבים וכל אותן הפתעות העתידות לקרות בדרך.

הגינות

בעולם רווי אינטרסים (ולא מעט מזומנים), אני מגישה גישה קצת שונה – התמקדות בלקוח, ואפס סבלנות להטיות שאינן מקצועיות.